Architektura Agnieszka Gaczkowska    Potrzebujesz architekta?

Tutaj znajdziesz informację, jakie usługi najczęściej wykonuję.
Doradzę, przygotuję projekt wnętrza lub dowolnego budynku, jeżeli chcesz, 
nauczę Cię kilku prostych sztuczek, aby niskim kosztem przeprowadzić 
metamorfozę domu.

Skontaktuj się ze mną - to nic nie kosztuje
odpowiem na Twoje pytania lub umówimy się na spotkanie.

Władam kilkoma językami w tym biegle angielskim - więc na pewno się  dogadamy:)
Jestem absolwentką Architektury i Urbanistyki Politechniki Poznańskiej i  Technische Universitat Berlin, ukończyłam techniczne studia podyplomowe i liczne kursy doszkalające, a od kilku lat pracuję jako architekt.
Tu dowiesz się więcej o moich kompetencjach i doświadczeniu oraz 
projektach studialnych i możliwościach współpracy.

Praktyczne rady:


Spotykamy się we wnętrzu, które będzie przedmiotem projektu, rozmawiamy o tym, co i kiedy chcesz zmienić. Jeżeli dojdziesz do wniosku, ze nie chcesz teraz decydować się na wykonanie projektu lub najzwyczajniej w świecie zmieniłeś zdanie - nie musimy kontynuować - rozliczamy się za spotkanie i kończymy współpracę. Jeżeli decydujesz się na projekt, umawiamy się na następne spotkanie, na które przygotowuję orientacyjną wycenę kilku propozycji. Tu przygotowuję dla Ciebie projekt koncepcyjny. Aby był wiarygodny, muszę dokładnie zmierzyć wnętrze oraz sprawdzić gdzie przebiegają podstawowe instalacje. Koszt takiej dokumentacji uzależniony jest od stopnia skomplikowania, wielkości wnętrza i rozwiązań konstrukcyjno-instalacyjnych. Cena waha się od 10-40 zł/m2. Jeżeli decydujesz się na projekt, płacisz jedynie połowę kosztu inwentaryzacji, reszta jest rabatem na poczet dalszych prac. Ja przygotowuję i w określonym w umowie czasie przekazuję Tobie projekt. Jeżeli decydujesz się na samodzielne wykonawstwo, tu kończymy nasza współpracę i rozliczamy się za wykonaną usługę. Jeżeli potrzebujesz pomocy - służę nadzorem nad wykonawstwem oraz grupą wykonawców. Ponownie, gdy decydujesz się na projekt wykonawczy i nadzór nad wykonaniem projektu, udzielam Ci rabatu, ze względu na wcześniejszą współpracę. Przygotowuję wycenę materiału i prac remontowych. Podpisujemy umowę, w której określamy przede wszystkim czas wykonania i koszt usługi.


Strona głównaOferta
Jeżeli chcesz współpracować nad projektem ...

Mogę dojeżdżać do siedziby Twojego biura, pracować na miejscu budowy lub zdalnie - we własnym biurze.
Pracuję na licencjonowanym oprogramowaniu ArchiCad 16 i Corel Draw Graphic Suite. Obsługuję również takie programy, jak AutoCad, 3D Studio Max, Photoshop i wiele innych.

Dysponuję sprzętem pomiarowym ułatwiającym inwentaryzacje budowlane (Dalmierze, Multidetektory, Niwelatory laserowe itp..) oraz szeroką bazą kontaktów branżowych. Jestem bardzo elastyczną osobą i wierzę, że znajdziemy sposób na efektywną współpracę.

Nasz park maszynowy

 

Portfolio:


Projekty zrealizowane
Projekty studialne - portfolio 
Praca naukowa - publikacje


Agnieszka Gaczkowska
ul. Szeroka 1
88-170 Pakość
ul. Średnia 12/6
61-011 Poznań
agnieszka_gaczkowska@wp.pl